korvit.eu

Polak 01.02.2021

Liposukcja - co to jest i dla kogo?

Polecane: fantastyczna lektura

Liposukcja to zabieg wykonywany na górnej wardze. Podzielony jest na dwie części. Pierwsza to liposukcja - liposukcja wargi dolnej, a druga to liposukcja - liposukcja wargi górnej. Bardzo ważnym etapem jest również chirurgiczne usunięcie dolnej wargi. To ostatni etap przed liposukcją. Jak widać, jest to niezwykle skomplikowana procedura, która wymaga zespołu profesjonalistów.

Liposukcja - kto powinien się poddać?

Wykonywany jest na specjalnej maszynie, która usuwa dolną wargę (w celu usunięcia wewnętrznych poduszek tłuszczowych) i oczywiście zastępuje ją naturalnymi - odbywa się to bardzo starannie i bez komplikacji. Podczas operacji używany jest zszywacz medyczny, dzięki któremu zabieg jest znacznie dokładniejszy, a także szybszy. Zabieg nie powoduje bólu i dyskomfortu. Operacja zajmuje tylko kilka minut. Kolejne kroki to usunięcie wargi zewnętrznej i wewnętrznej. Wewnętrzna warga jest najbardziej wrażliwa na zszywacze, ale zewnętrzną można z powodzeniem usunąć.

Jaka jest ogólna procedura?

Ważne jest przestrzeganie wszystkich zasad i parametrów pacjenta: wieku, wzrostu, wagi (jest to szczególnie ważne w przypadku pacjentów z bardzo gęstym owłosieniem na ustach wewnętrznych), stanu ogólnego, aktywności fizycznej, ogólnego samopoczucia (możesz zostawić to w spokoju, jeśli czujesz się dobrze - to zupełnie normalna procedura).

Polecane: zgadzać się z

Polecane: przeglądać tę witrynę internetową

Tagi: ważne która usunięcie wewnętrznych procedura ogólnego wykonywany liposukcja brzucha cena liposukcja brzucha liposukcja kawitacyjna liposukcja laserowa liposukcja podbródka cena liposukcja podbródka